Avalon Organics Awapuhi Mango Özlü Nemlendirici Şampuan

Ah şu saçlar.. Ne çok ilgi istiyorlar değil mi? Ki bunu  saçları düz ve banyodan sonra saçını kurutup çıkan düzleştirmekmiş, fönmüş falan uğraşmayan bir kadın söylüyor.

Baharın gelmesi ile birlikte yine saçlar ağaçtan düşen yaprak misali  bir bir dökülmeye başladı ve yine ben bitkisel şampuan kullanmamın haklı gururuyla ordan oraya takılıyorum.

Daha önce de blogda size anlattığım Avalon marka şampuanı kullanmaya devam ediyorum ama bir farkla.. Şimdi size o farkı anlatıyorum hazır olun..

Daha önce 1 yılı aşkın kullandığım, Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuanın güzelliklerinden çokça bahsetmiştim. Buyrun Şimdi yine aynı markanın başka bir çeşidine başladım. Neden başladım peki?

Avalon Organics Awapuhi Mango Özlü Nemlendirici Şampuan.. Şampuanın biotin olanından tek farkı, nemlendirici özelliğe sahip olması.. Bunun sonucu olarak da saçın, daha yumuşak olmasını sağlıyor.

Bitkisel şampuanlar, kimyasallara göre saçın daha sert olmasına sebep olabiliyor. Bu ürün, o etkiyi biraz daha azaltabiliyor diyebilirim.

Yine ekstra dolgunluk sağlayan bu şampuanı, Avalon biotin b-complex ile dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz.Fakat boyalı bir saçınız varsa yıkama sonrasında nemlendirici saç spreyine mutlaka ihtiyaç oluyor. Aksi halde, kırık saçlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

Mango özlü bu şampuanın mango kokmadığı gerçeğini söylemem gerekiyor bence. Bildiğiniz bitkisel şampuan kokuyor. Her şeyden önce organik deyip noktamı koyuyorum.

Sevgilerimle..

 

 

Bir cevap yazın