Estee Lauder Double Wear Fondöten

Size şimdi çok severek kullandığım yeni fondötenimden söz edeceğim. Evet bu ürünle birlikte yıllardır vazgeçemediğim Clinique marka ürünün pabucu dama atıldı diyebilirim. Daha az makyaj yapmak istediğim günler elim yine ona gidiyor kabul..

Şimdi bu ürünün özelliklerini  sıralayalım. Öncelikle yağlı ciltlere son derece uygun ve en en önemli etkisi ise son derece kalıcı görünmesi. Kalıcı olmasının yanında da müthiş bir doğallık sağlıyor. Bunun yanında cildinizde porselen bir görüntü sağlıyor.

Günlük kullanımda pek tercih etmiyorum, sebebi ise daha koyu bir kıvamı olması. Daha çok düğün, nişan gibi özel günlerde kullanabileceğiniz mat bir fondöten. Ayrıca bu ürünü kullandığınızda ayrıca göz altı kapatıcısına hiç gerek kalmıyor.

 

Şunu da atlamadan söylemeliyim, cildim sivilceye pek meyilli olduğundan fondöten değiştirmekten hep çok korkmuşumdur. Bu ürün asla sivilce ve alerjik bir reaksiyon oluşturmadı bende.

Ürünün ton olarak sarı ve bej alt renkleri bulunuyor. Açık tenli biri olarak kullandığım renk (2IN1) Ürünün fiyatı da şu an 200 TL.  Sizin de verdiğiniz paraya değeceğini ve memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Bir cevap yazın