Gelin Ayakkabısı

rugan-renkli-platform-topuklu-ayakkabı-modelleri

Gelin ayakkabısı gösterişli mi yoksa rahat mı olmalı? Tabii ki sevgilimin dediği gibi ”Gelinler rahat olmazlar, güzel olurlar ” 🙂 Biz yine işimizi garantiye alıp güzel bir ayakkabı seçip yanında kimsenin göremeyeceği, rahat bir babet seçelim.

Ayak numaranız, benimki kadar küçükse yazın babet giymekten nefret edip zaten giyecek olsanız da, ayağınızdan kayıp düşüyorsa spor ayakkabı giyin derim 🙂 Şu an bunu yazarken nerelere gittim de kahkaha attım bir bilseniz..Bir gün iş dönüşü hızlıca metrobüs merdivenlerinden çıkarken babetimin ayağımdan fırlamasıyla o kalabalıkta babeti aramam mı dersiniz, babeti ararken arkadaşımı bulmam mı, üstüne üslük iş yerinden arkadaşımın bu olaya tanık olmasıyla kimseye anlatmaması için söz almam da ayrı bir olaydı. Tabii bu olay küçükken oluyor yaklaşık 5 yıl kadar küçükken 🙂 Ne diyorduk, gelin ayakkabısı..

Beyaz ayakkabı gelinliğe uysun diye öncelerden süre gelen beyaz renk modası yıllarca sürüp gitmiş, fakat bu geleneği kim bozmuş bilemiyorum ama iyi ki de bozmuş. Ben bir fuşya sever olarak Kadıköy’den kaptığım ayakkabılarımı numarası küçüleceğinden hala elime alamasam da hemen hallolduğu için mutluyum  da.. Ona uygun çiçek ve tac da bulduktan sonra değmeyin keyfime 🙂

Fuşyalar kadar mor renk de çok güzel duruyor. İki renk arasında kalmıştım zaten.

Aldığım ayakkabıyı da gösteremeyeceğim, düğünden sonra heyecanla paylaşmayı bekliyorum. Sevgiyle kalın 🙂

Bir cevap yazın