Gelinlik Modelleri

Gelinlik, bir bayanın belki seçmekte en çok zorlandığı, giymekte de en çok mutlu olduğu elbisedir. Bu özel günde tabiiki kusursuz, üzerimize en çok yakışan modeli seçmeliyiz.

İnternette bir çok model görüyorum istediğim, kafamda modeller var ama henüz deneme yapmadığım için çok da emin olamıyorum açıkcası.. Deneme olayına girdikten sonra fikrim değişebilir.

Gelinlik: Pronovias

Gelinlik: Pronovias

Yukarıdaki gibi uzun kollu gelinlik düşünüyordum. Fakat bir yandan biraz kabarık olmasını istediğim için uzun kollu gelinliklerde daha düz modeller hoş duruyor. Bu nedenle vazgeçmiş bulunmaktayım. Düz ve sade gelinlik isteyenler için son derece güzel bir model..

Gelinlik: Pronovias

Gelinlik: Pronovias

Straptez ve balık model, fiziği müsait bayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Bu gelinliğin de üzerindeki detayları çok sevdim.

Gelinlik: Pronovias

Gelinlik: Pronovias

Pembe delisi bir insan olarak ben bu gelinliğe aşık oldum diyebilirim 🙂 Gelinlikte beyaz, kırık beyaz olur da pembemsi tonlar neden olmasın değil mi? Tabii anneniz gelip ” Pembe gelinlik olmaz bi kere” dediyse hiç şansınız yok 🙂

Gelinlik: Pronovias

Gelinlik: Pronovias

Yukarıdaki gelinliğin omuz detayını sevdim. Benim gibi straptez düşünmeyenlerin tercihi olabilir. Gelinliğin alt tarafı çok perde gibi durmuyorsa gelinlik bakma olayım bitmiştir 🙂

Tabii bundan sonra da üzerimde ağır mı ağır bir gelinlik görürseniz şaşırmayın 🙂

Bir cevap yazın