Kocan Kadar Konuş 2- Diriliş

Kocan Kadar Konuş 2-Diriliş

Kocan Kadar Konuş 2-Diriliş

Malum kış ayında yapılabilecek en mantıklı şey, sanırım sinemaya gitmek.. Bu ara hava o kadar soğukki, inanın eve gelince yorgana sarılıyorum taa ki yatana dek. Hal böyle olunca, nişanlıcığımla dışarı çıktığımızda genelde sinemaya koşuyoruz. Bazen film izlerken, bu kadar çok insanla son derece yakınken ve aynı havayı soluyorken, grip olma şansımın yüzde kaç olduğunu düşünürken buluyorum kendimi. Eee başak burcuyum normal tabiiki 🙂

Oyuncular: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra Akbay, Nevra Serezli, Eda Ece, Gülenay Kalkan, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış ve Enis Arıkan..

Filmin Konusu: Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş’un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan’a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu,  Efsun ve Sinan’ın hikayesine de gölge eder: Aileler. Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor, serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanıyor.

Sinemaya giderken, benle beraber evlilik hazırlıklarımız için geç mi kalıyoruz endişesi, beraberinde geldi.Gökhan’ ı da bir güzel paniğe soktuktan sonra girdik filme 🙂 Sizce bu düşüncelerle girilen filmden tat almış olabilir miyiz? Aslında ilk filmi gibi bu da son derece komikti, ben tek başıma güldüm şahsen 🙂 Ama bu kadar evlilikten bahsetmesi bize iyi gelmedi. Zaten bu konular hep gündemimizde.. Ama siz bu süreçte değilseniz aman etkilenmeyin. Son derece keyifli..Ebru Cündübeyoğlu bu filmde yok. Tamam eksikliği çok hissedilmedi ama severim onu ben, o da oynasa iki kahkaha atsa iyi olurmuş.

Filmde böyle başarılı oyuncular varken,biraz boş biraz dolu gülmeye değer. Sevgiyle kalın..

Bir cevap yazın