Marionnaud No:32 Allık Fırçası

Marionnaud No:32 Fırça

Marionnaud No:32 Fırça

Acaba makyaj malzemelerimize dikkat ettiğimiz kadar kullandığımız fırçalara da dikkat ediyor muyuz? En iyi ürün, en pahalı üründür inanışımızı şöyle bir kenara bırakalım. Çok makul fiyatlar verip, mükemmel sonuçlar aldığımız çoğu zaman oluyor kuşkusuz.Bu fırça da benim için öyle.

Fiyatın yanı sıra, insanların ürün hakkındaki yorumları da oldukça önemli. Ben bir şey almaya karar verdiğimde, genelde internette gördüğüm yorumların bir oranını alıyorum önce.. Doğru fikir paylaşımları, alışverişlerde oldukça işe yarıyor.

Gelelim fırçamıza.. Uzun zamandır allık fırçamı değiştirmeyi düşünürken sonunda kayboldu da değiştirebildim 🙂 Sonradan ortaya çıktı gerçi ama yenisini almıştım çoktan. Watsons’dan çok uygun bir fiyata aldım bu ürünü. Fırçayı uzun süredir kullanıyorum ve tek bir kıl bile dökmedi. Fırçanın çok yumuşak ve yoğun olması, allığın daha kolay sürülebilir olmasını sağlıyor. Ucunun da yatay oluşu ayrı bir güzellik zaten. Yüzünüze kontürleme işlemi için hiç düşünmeden bu Marionnaud marka fırçayı kullanabilirsiniz.

Marionnaud No:32 Fırça

Marionnaud No:32 Fırça

Bir cevap yazın