Sallash Karaoke

İş yerinden kız arkadaşlarımızla toplanıp bir şeyler yapalım dedik ve karaokeye gitmeye karar verdik. Bu tür programlar insana gerçekten iyi geliyor. Bütün gün iş stresiyle başa çıktığınız iş arkadaşlarınızla, iş dışında yapılan etkinlikler insana motivasyon oluyor. Neyse gelelim karaokeye..Aslında bu ilk gidişim olmayacaktı ama ilk tecrübem olacaktı. Daha önce Taksim’de bir yere gitmiştim, oturup dinlemiştim inanın dinlemesi hiç ama hiç zevkli değil, sesiniz ne kadar kötü olursa olsun çıkıp söylemek gerek.

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Mekanın adı Sallash Karaoke.. Ataköy Marina’da gayet güzel bir mekan. Sadece ses sisteminde bir sorun mu vardı bilmiyorum ama şarkıyı söylerken kendi sesimizi duyamadığımız çokca oldu. Mekanın şarkı listesi de bir hayli uzun. Fiyatlar da içecek dahil 25- 30 lira civarı.

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Bir de şunu anladım ki karaokede slow gitmiyor 🙂 İlk geldiğimizde bir grup; hareketli parçalarla hem söyleyip hem oynarken, devamında biz de bir kaç hareketli sarkı söyledik ve sonrası.. Sonrası benim seçtiğim Sezen Aksu ve Sitem şarkısı 🙁 Ben şarkıyı söyledikten hemen sonra herkes dağıldı:) Yok canım sesim kötü sayılmaz ortam hareketliyken daha iyiydi sadece 🙂 Neymiş efendim. Daha canlı, daha dans edilebilecek şarkı gerek.

Sallash Karaoke

Sallash Karaoke

Sonuç olarak keyif verici, kız kıza eğlendiğimiz güzel bir geceydi 🙂 Başka bir grup arkadaşımla tekrar gitmek istiyorum; sizin de çok memnun kaldığınız bir yer varsa fikirlerinizi alabilirsem çok mutlu olurum..

Bir cevap yazın