Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuan

Önceki yazımda uzun süredir aynı şampuanı kullandığımı ve değiştirmek istediğimi söylemiştim. İnternette yoğun araştırmalarım sonucu şampuanımı buldum. Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuan.

Bu şampuanı dışarıya çıkıp eczanelerde marketlerde rahatlıkla bulamıyorsunuz maalesef. Amerika menşeili bir ürün. Zaten Türkiye’de yeni satılmaya başlanmış, sadece internet sitelerinden bulabilirsiniz. Ürünü sipariş verdikten sonra 2 gün sonra elimdeydi, hiç bir zorluk da yaşamadım.

Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuan

Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuan

Avalon Organics Biotin B-Complex Therapy Thickening Şampuan, B vitaminleri, biotin, niasin ve pantenol iyileştirici bileşenleri ile saçı ve saç derisini besliyor ve saça hacim ve parlaklık kazandırıyor. Saç kalınlaştırıcı özelliği olduğu da yazıyor fakat tabii ki öyle değil. Bu zaten saçınızın yapısıyla alakalı bir durum. Saça hacim verince ister istemez saçlar zaten kalın ve gür duruyor.

Saç dökülmesinin kontrolünde yardım etmesi için biotin, Cüce Palmiye (Saw Palmetto) ve bugday proteini ile saçların dökülmesini önlüyor. Saç tellerinin güçlenmesini sağlıyor. Bunu 4-5 kullanımdan sonra farkedeceksiniz.

Bu saçlara hacim kazandıran şampuan hacim veren aloe ve jojoba, canlandırıcı etkili biberiye, cüce palmiye, yumuşatıcı ve güçlendirici etkili buğday proteini ile saçları kuvvetlendiriyor.

Ürünü 400 ml boyutuyla uzun süre kullanabilirsiniz. Bitkisel bir ürün olduğu için çok güzel koktuğunu söyleyemeyeceğim ama açıkcası rahatsız olmadım. Beyaz oldukça sıvı bir yapısı var. Saç diplerini kurutmuyor fakat saç uçlarını kuruttuğunu söyleyebilim. Saç kremiyle kullanırsanız kuruma önlenebilir. Fazla kurumayı önlemek için dönem dönem şampuanı değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Bu markanın farklı çesitlerini de denemek istiyorum. Aranızda kullanan varsa düşüncelerinizi de merak ediyorum.

Sevgiyle kalın..

 

 

 

Bir cevap yazın