Yılbaşı Hediyesi Ne Alabiliriz?

Yılbaşı diyince aklımıza daha çok hediyeler gelmiyor mu? Bir de gelenek haline gelen çekilişler var tabii ki. Bu yıl da şirkette çekiliş yaptık ve kimse kimin kime hediye alacağını bilmiyor. Aslında en zevkli tarafı da bu 🙂 Tahmin etmeye çalışanlar, renk verenler, başkalarını öğrenip kendi alacağı kişiyi söylemeyenler( bu ben oluyorum :)) Sonuçta küçük bir hediyenin mutlu edemediği kimse yok.

Bu yıl sevdiklerimizi nasıl mutlu ederiz?

Pofuduk Terlik: Görüntüsü şirin, kendi sıcak bu terlikler çok hoş bir hediye olabilir. Renk renk, her zevke hitap eden bu ürünler tereddütsüz alınabilir.

pofuduk terlik

pofuduk terlik

pofuduk terlik

pofuduk terlik

pofuduk terlik

pofuduk terlik

Kupa Bardak: Biliyorum çok klişe diyeceksiniz ama çok değişik bir kupaya kimse hayır diyemez:)

kupa bardak

kupa bardak

Yastık: İnternette bu baskılı yastıklara çok fazla rastlayabilirsiniz.Hatta fotoğraflarınızı baskı yaptırabilirsiniz.Sevgiliniz, arkadaşlarınız için çok orjinal bir hediye..

yastık

yastık

Kalpli kutu: Bu özel hediyeyi daha çok sevgiliniz için düşünebilirsiniz. Ben geçen yıl erkek arkadaşıma bu kutudan vermiştim. İçini jelibonla doldurmuştum, kendisi jelibonları çok sevdiği için bayılmıştı 🙂 İçine koyacaklarınız çeşitlilik gösterebilir tabiiki, eğer hediyeyi vereceğiniz kişi çikolata hastasıysa çikolata da son derece mantıklı..Küçük kalpli not kağıtlarına da küçük notlar hazırlayabilirsiniz.

kalpli kutu

kalpli kutu

Şapka, bere, atkı: Bu üçlü kış ayına girmişken en büyük kurtarıcılarımız değil mi? Hem bugünlerde sizi daha çok hatırlatacak ve hem de çeşitliliği seven bayanların çok hoşuna gidecektir 🙂

bere, şapka

bere, şapka

 

Bir cevap yazın